GYMNASTIKA DĚTI

Gymnastika a základy akrobacie (děti 6-8 let)

PONDĚLKY první skupina (přípravka 6-8 let) 15:00-16:00 h

1100 Kč
(příspěvek 500 Kč spolek Akademie Valašsko + školné 500 Kč DDM Val. Klobouky + 100 Kč administrace)

Cenu kroužku 1100 Kč uhradí rodiče převodem na účet spolku na základě registrace do systému Sport Club Management, který členům také vygeneruje unikátní variabilní symbol pro platbu.
Po registraci vyčkejte na pokyny administrátora.

Platí se předem za celý školní rok (platba převodem, nutná registrace ) *lze uplatnit na pojišťovně

Tréninky Říjen-Květen
Během státních svátků a prázdnin necvičíme (!)
Semafor VOLNO
Nábor ZÁŘÍ 2024

Všeobecné pohybové základy funkčního pohybu pro zdravý vývoj do života i do jiných specializovaných sportů:
Síla, rovnováha, koordinace, flexibilita, držení těla, specifické pohybové dovednosti gymnastiky a akrobacie.

Prosím vyplňte registrační formulář

GYMNASTIKA MLADŠÍ ŽÁCI

Gymnastika a základy akrobacie (děti 8-10 let)

PONDĚLKY druhá skupina (8-10 let) 16:00-17:00 h

2200 Kč
(příspěvek 1000 Kč/rok spolek Akademie Valašsko + školné 1000 Kč/rok DDM Val. Klobouky + 200 Kč administrace)

Cenu kroužku 2200 Kč uhradí rodiče převodem na účet spolku na základě registrace do systému Sport Club Management, který členům také vygeneruje unikátní variabilní symbol pro platbu.
Po registraci vyčkejte na pokyny administrátora.

Tréninky Říjen-Květen Během státních svátků a prázdnin necvičíme (!)
Semafor6 VOLNO

Prosím vyplňte registrační formulář

GYMNASTIKA STARŠÍ ŽÁCI

Gymnastika a základy akrobacie (děti 10-14 let)

PONDĚLKY třetí skupina (10-14 let) 17:00-18:00 h

2200 Kč

Po registraci vyčkejte na pokyny administrátora.

Tréninky Říjen-Květen Během státních svátků a prázdnin necvičíme (!)
Semafor6 VOLNO

Prosím vyplňte registrační formulář